Zabezpieczenia oraz wystrój w apartamencie na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Luksusowe apartamenty pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT to doskonała opcja dla osób, które przykładowo nie chcą spędzać urlopu w hotelu lub chcą być rozdzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie jest zaprojektowany bazując na wysokich standardach, wobec czego posiada ważne certyfikaty i nabywcy rzeczywiście mogą uwierzyć w to, że dobiorą dla siebie najlepsze wyjście.

Domy mają oznaczony, indywidualnie nadany nr VIN, akceptowany w całej Unii Europejskiej. Nie wymagają również jeszcze jakiegoś pozwolenia na ustawienie ich na wodzie albo na innym podłożu, jaki byłby obejmowany zakazem budowy. Na witrynie firmy można sprawdzić dotychczasowe realizacje i przekonać się, że domy te rzeczywiście świetnie wyglądają.

Podane są również szczegółowe wyznaczniki, jakie posiada pływający dom a więc od razu każdy jest zorientowany, jaka powierzchnia będzie dla niego dostępna. Wyposażenie domu jest kompletne, a więc nie pozostaje nic innego, jak tylko korzystać z jego wszystkich walorów. Poza tarasem przeznaczonym na wypoczynek udostępniony jest też taras gospodarczy, z szafą techniczną, w jakiej znajdują się: agregat, pompy, przetwornica i moduł z klimatyzacją. Unoszące się na wodzie domy są dostosowane do wymagań osób, które chcą je zakupić oraz doceniają niebanalność, wolność i spędzanie czasu w wygodnych warunkach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie apartamencie wynosi 21 metrów kwadratowych. Apartament ma trzy tarasy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić