Propozycja dla klientów zainteresowanych poszerzaniem posiadanych kompetencji językowych

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova przygotowała obszerną ofertę zajęć lingwistycznych. Dostępne kursy prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, czyli nie ma potrzeby się przejmować, że nie będą miały atrakcyjnej formy. Przykładowo, będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa można liczyć na to, iż szkolenia będą odbywać się z sporym naciskiem na mówienie, co daje szansę na doskonałe przyswojenie wiedzy.

Obszar każdych spotkań będzie także na sposób indywidualny przystosowany do oczekiwań uczestników szkolenia. Poza kursami takimi jak kursy językowe Warszawa można też oczekiwać na możliwość korzystania z oferty wykonywania tłumaczeń a także przeprowadzanie audytów lingwistycznych. Szczegóły dla wszystkich współprac wyznaczone są indywidualnie. Kompleksowa obsługa lingwistyczna realizowana może zostać dla klientów indywidualnych, ale też dla przedsiębiorstw. Spotkania mogą odbywać się w trybie internetowym, jak i stacjonarnie.

W zależności od wymagań kursantów, można zapisywać się na język ogólny, jak i ekspercki. Nie jest znaczące, czy będzie to polski dla firm, czy inny język, zajęcia oraz kontrole będą opracowane na imponującym poziomie. Z uwagi na to, iż Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearson Test of English a także LanguageCert plus posiada upoważnienie Ministerstwa Edukacji i Nauki do przeprowadzenia egzaminów z języka polskiego jako obcego, można oczekiwać, iż szkolenia językowe Warszawa wyraźnie podniosą dotychczas posiadane umiejętności lingwistyczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić