Zabieg botoksu wykonywany w bezpiecznych okolicznościach

Zabieg botoksu realizowany w bezpiecznych warunkach w Pure Aesthetic to jeden z nowocześniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Traktowany jest on jako zabieg anti – aging. Przed każdym Botoks Lublin ma miejsce wywiad z lekarzem. Rozmowa kwalifikuje do zrobienia interwencji medycznej. Pacjentki są poinformowane o efektach, wskazaniach oraz przeciwwskazaniach. Można również oczekiwać na uzyskanie późniejszej dokumentacji fotograficznej, przed i po zabiegach. To wskazuje, że gabinet to miejsce renomowane. Znieczulenie dobierane jest na indywidualnych zasadach i wykorzystywane są tylko sprawdzone urządzenia.

Dlatego można spodziewać się jak najlepszych efektów. Dodatkowo pacjenci mogą liczyć także liczyć na opiekę po zabiegu. Szczegółowy zarys udostępnionych zabiegów zaprezentowany jest na witrynie www. To właśnie botoks jest jednym z najczęściej dobieranych zabiegów, tak samo przez panie, jak i przez panów. Toksyna botulinowa pomoże wygładzać i spłaszczać zmarszczki mimiczne. Podana we właściwy mięsień hamuje przekazywanie impulsów pomiędzy nerwami a mięśniami. Tego typu oddziaływanie trwa od czterech do sześciu miesięcy. Po podaniu botoksu mięsień rozluźni się i skóra nie marszczy się.

W efekcie twarz wygląda młodziej oraz nadal naturalnie. Zabieg można powtarzać co 6 miesięcy. Pacjenci decydują się na niego, gdyż daje bezzwłoczne efekty i jest nieinwazyjny. Najczęstsze wskazania do jego przeprowadzenia to: zmarszczki mimiczne zwłaszcza w górnej części twarzy, okolica pomiędzy brwiami a więc tak zwana lwia zmarszczka, kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza wokół ust, zmarszczki i fałdy na brodzie i szyi, jak i opadające kąciki ust. Z zastosowaniem toksyny botulinowej wykonane są również zabiegi korekcyjne: podnoszenie brwi, zmarszczki powiek dolnych, leczenie bruksizmu, obniżanie oraz wydłużanie brody, podniesienie czubka nosa, leczenie nadpotliwości i korekcja uśmiechu dziąsłowego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić