Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner

Kurtyny paskowe od przedsiębiorstwa Kiner są przegrodami izolującymi cieplnie oraz akustycznie wnętrza określonych budynków z otwartą bramą lub przejściem na okres przewożenia towaru. Jest to tani i jednocześnie wyjątkowo efektywny sposób na podział większych pomieszczeń na małe sekcje. Kurtyny paskowe wykonane są z pasów PCV mających sporą odporność na oddziaływanie środków chemicznych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Są także wyjątkowo uelastycznione.

Zleceniodawcy, jacy w podanej firmie zamierzają się zaopatrywać w kurtyny paskowe mają do wyboru rozwiązania standardowe oraz wzmocnione. Wyjątkową opcją w asortymencie są kurtyny ochraniające przed promieniowaniem świetlnym IR a także ultrafioletowym. Skuteczna ochrona przed utratą ciepła oraz przenikaniem do środka budynku chłodnego powietrza to największa zaleta zaprezentowanych kurtyn. Na dodatek zagwarantowana jest też izolacja dźwiękowa, jaka obniża bardzo poziom hałasu.

Zwykle wobec tego tego typu kurtyna używana jest tam, gdzie można znaleźć maszyny produkcyjne jakie wytwarzają problematyczny hałas. Kurtyny wyprodukowane we wskazanej firmie wzorcowo wyizolują pomieszczenia przed wilgocią, opadami atmosferycznymi, a także pozostałymi, negatywnymi czynnikami pogodowymi. Dodatkowo są zaporą dla pyłów, dymu, zakurzenia i oparów. Dzięki temu sprzęty umieszczone w określonym pomieszczeniu przez dłuższy czas będą pracowały bez awarii. Tego typu kurtyny zwykle montuje się na halach produkcyjnych, w magazynach i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych oraz w różnych obiektach handlowych oraz usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić