Piesek musi posiadać lidera – kurs psów

Nie powinieneś nigdy uderzyć czworonoga z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego zrobić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego niż to, iż pies ma okazję się ciebie obawiać oraz posłuszeństwo rodzi się wtedy nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, ale to jest kompletnie przeciwne w rezultatach dla skutecznego szkolenia psów każdego typu. By efektywnie szkolić czworonoga musisz nauczyć się zrozumieć, Jakim sposobem pies myśli – przedszkole dla psów warszawa. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne.

Taka jest ich natura. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w jakim każdy dostaje głos. Z punktu widzenia pieska, jest to absolutnie potrzebne mieć lidera. Taki lider podejmuje decyzje i utrzymuje bezpiecznych warunkach innych. Jest to coś co należy zrobić, aby zrozumieć, Bodajże że jesteś psem alfa bądź twój pies będzie alfa – lider, wtedy inaczej się to będzie rozkładać. On może wówczas warczeć i warczeć, ponieważ jak inaczej mógłby zademonstrować innym, że jest on odpowiedzialny za przywództwo w stadzie?

W związku z tym w głównej mierze należy wiedzieć, że on pragnie zaakcentować swoją pozycję, niemniej jednak to ty masz być jego liderem – okaż mu to, jednak nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, jaki zrozumie pies.

Kiedy pies jest niegrzeczny najzwyczajniej w świecie zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam oraz stój nad nim, mówiąc nie. Silnie trzymaj oraz mocnym głosem mów nie. Jedyną rzeczą, która się liczy, to jest ton głosu- ma obowiązek być zdecydowany. Kolejną rzeczą do zrobienia jest zademonstrować mu, co jest prawidłowe i jakie zachowanie jest właściwe. Gdy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to porządny pomysł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić