Malediwy – piękne białe plaże, słońce, przygoda

Kto nie odwiedził jeszcze tego rajskiego zakamarka świata, powinien się pospieszyć. Malediwy – archipelag 1190 wysp i wysepek, rozrzuconych na Oceanie Indyjskim, jakim grozi całkowita zagłada. Wysepki wynurzają się jedynie 2 metry nad poziom wody, jeżeli w związku z tym gospodarka energetyczna świata będzie dalej prowadziła w kierunku zbiorowego efektu cieplarnianego, ten anielski świat ma okazję zostać bezpowrotnie wchłonięty przez wody oceanu.

Malediwy wczasy, to niezapomniany do końca życia pobyt w otoczeniu lazurowej wody, białych plaż, gdzie klimat równikowy zapewnia wybitnie rozkoszną wakacyjną temperaturę – średnia wynosi 27 stopni – znacznie więcej na https://tripholiday.pl/wakacje-last-minute/. Olśniewające hotele, bungalowy na palach daleko od brzegu, z przeszklonymi podłogami, aby oddychając oceaniczną bryzą można było admirować podwodny świat morskich zwierząt.

Dużo par z pełnego świata przyjeżdża tutaj w ramach podróży poślubnej, drugim zakamarkiem świata, wartym naświetlenia ceremonii ślubnej jest Tajlandia last minute. Tu też wynajdziemy egzotyczne plaże, perfekcyjną roślinność, przyjaznych ludzi oraz fantastyczny wypoczynek. Planując wakacyjny wyjazd, odpowiednio jest zaznajomić się z klimatem panującym w kraju docelowym. Najlepszym w pewnych momentach na egzotyczne wczasy jest stworzona przez nas zima, Malediwy wczasy, od grudnia do kwietnia są skąpane w słońcu, temperatura około 30 stopni, nie ma deszczu. Planując wyjazd pomiędzy wiosną a jesienią, musimy się liczyć z częstymi opadami deszczu oraz zachmurzonym niebem. Jesteśmy w stanie w takim razie oszukać zimę oraz w grudniu przywieźć do domu ładną opaleniznę.

Na wyspach turyści mają ponad 70 kurortów. Zatrzęsienie egzotycznej flory oczaruje każdego – ananasy, mango, pomarańcze – to fundament wakacyjnej diety, prócz kapitalnych dań z najświeższych ryb oraz owoców morza. W chwilach wytchnienia od czarujących białych plaż, wolno czas wypełnić odwiedzaniem miasta Male, w których mieszka około 65 tys. ludzi, miasta meczetów – Malediwy osiedlają muzułmanie. Również zimą należałoby odwiedzić inny egzotyczny kraj.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić