Fotografowie bardzo dobrze znający rzeczywistość imprez okolicznościowych

Oferta ślubna firmy Fani Zdjęć przygotowana przez dwóch mających doświadczenie fotografów jest bardzo korzystna dla klientów. Mogą oni zdecydować się na jeden z pakietów. Fotografia ślubna Stalowa Wola zrealizowana jest bowiem w ramach pakietu brązowego i pakietu złotego. Pakiet brązowy to reportaż ślubny skrócony. W tym zakresie można oczekiwać na reportaż trwający od momentu przygotowań do pierwszych 4 godzin zabawy weselnej na sali.

Klienci otrzymują 250 fotografii, poddawanych wcześniej rzetelnej oprawie. Reportaż będzie dla nich nagrywany na pendrive albo na płycie DVD. Dostaje się także 20 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym opakowaniu oraz fotoksiążkę 20x 30 centymetrów.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg zrealizowana jest także poprzez reportaż ślubny rozszerzony, a więc wykonany od przygotowań do oczepin. Obejmuje 500 fotografii, reportaż nagrywany na pendrive, 50 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym pudełku oraz album 20×30 centymetrów. Można też spodziewać się sesji ślubnej w innym dniu. Fotografia ślubna Sandomierz, a precyzyjniej sesja ślubna zawsze ustalana jest indywidualnie, co do terminu i miejsca. Można zdecydować się także na sesję w górach lub nad morzem. Dostaje się minimum 30 fotografii po autorskiej obróbce w wersji cyfrowej. Wysokiej jakości wydruki będą idealną pamiątką na całe życie. Żeby ustalić kwestie szczegółowe wystarczy wypełnić formularz ze strony internetowej.

Fotografowie skontaktują się celem rozpoczęcia współpracy. Pewne jest to, że finalnie dostanie się perfekcyjne fotografie ślubne, idealnie przekazujące klimat tego tak ważnego dnia. Wszystkie fotografie uwzględnią aktualne trendy fotograficzne. Uchwycone są chwile pełne emocji, wzruszeń, przedstawiające wyjątkowość konkretnego wydarzenia na najlepszym sprzęcie.Klienci mogą w dodatku liczyć na back up zdjęć w czasie pięciu lat.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić