Czy internet ma prawo być dla nas szkodliwy?

Kiedyś, kiedy tak właściwie nie było pecetów, telewizorów i internetu rozrywką dla ludzi było czytanie książek, kontakt z naturą oraz gry, jakie sami wymyślali. Dzisiaj w dobie pecetów oraz internetu większość osób szuka rozrywek właśnie tam.

Niektórym internet służy do istotnych celów, jak np. praca, czy wyszukiwanie ważnych informacji, tudzież wiele osób korzysta z internetu dla zabicia czasu – przetestuj prędkość speedtest. Grają w gry internetowe, obserwują filmy, skecze kabaretowe, wyszukują wiadomości na temat gwiazd i celebrytów, korzystają z serwisów społecznościowych, słuchają muzyki. Niewiele osób czyta dzisiaj książki w formie papierowej. Większa część woli ściągnąć z internetu e-booki oraz w takiej formie czytać swoją ukochaną książkę.

Jednakowo jest z filmami. Coraz to więcej ludzi odchodzi od pozyskiwania filmów na płytach, żeby pooglądać je w telewizorze za pomocą DVD. Wolą obserwować filmy w internecie. Nie tylko te darmowe. Co poniektórzy wykupują wyjątkowe pakiety, żeby móc oglądać swój ulubiony serial bądź posiadać nieograniczony dostęp do nowości kinowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić