Auto do ślubu – czy to konieczne?

Do jednej z w największym stopniu znanych oraz podziwianych limuzyn na globie należy pomiędzy innymi Rolls-Royce Phantom. Jest to limuzyna służąca najbogatszym osobom od dziesiątek lat. Praktycznie od początku rozwoju motoryzacji na globie. Limuzyny wydawanej spod tej marki są kategoryzowane do au z segmentu F+. Sam atut w tym wypadku jest niezwykle znaczący, bo niesłychanie wysoko podnosi rangę samej limuzyny.

Oprócz tego do limuzyn z segmentu F+ czy samego F przynależy pomiędzy innymi jeden z Cadillac’ów, Bentley’e lub też Maybach 62. Ostatniej z limuzyn wymienionych pragnęlibyśmy poświęcić trochę więcej uwagi. Są to nadzwyczaj limuzyny, które stoją na najwyższej półce. Legendarny Maybach 62 został pokazany dopiero w dwa tysiące drugim roku. Jest to tuzinkowa, czterodrzwiowa limuzyna.

Nie wypada mówić, że ma niezmiernie kolosalne przyspieszenie, a co za tym idzie bardzo pojemny silnik. Niestety żadna limuzyna, nie jest projektowana po to by była samochodem ekonomicznym oraz oszczędnym. Trudno, żeby limuzyna Baracka Obamy paliła mało, skoro jest tak ciężka, obciążona. W współczesnej limuzynie odnajdziemy wiele interesujących gadżetów – więcej na limuzyna śląsk. Oprzyrządowanie ruchome, takie, jakie kontrahent dobiera sobie indywidualnie w czasie kupna limuzyny może być niezwykle rozmaite.

Wszystko zależy od środków, jakie kontrahent ma prawo sobie pozwolić wydać na wymarzoną limuzynę. W standardzie w czasie wyposażania limuzyn odnajdziemy pomiędzy innymi praktyczne siedzenia z oparciami, barek na napoje i alkohol, oprócz siedzeń w formie klasycznej (jak w sztampowych autach) znajdują się w limuzynach siedzenia umieszczone po boku. Dzięki temu limuzyny przypominają hole z siedzeniami po bokach.

Jak najbardziej z reguły siedzenie jest zrobione wzdłuż jednego boku. Po drugiej umieszcza się nowoczesne, ręcznie robione, drewniane barki, stoliki, schowki, szafeczki oraz inne tajne skrytki, w których umieścić wolno dokładnie wszystko. Są w stanie one sprzyjać do magazynowania prywatnych rzeczy właściciela limuzyny. Niemniej jednak w wielu przypadkach nowocześni fani motoryzacji życzą sobie nafaszerowania limuzyny wszystkimi współczesnymi ustrojstwami technologii.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić