Zaliczany do nietypowych przewóz sprzętów różnego rodzaju jako przykładowa z realizowanych najczęściej usług w zakładzie POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI

Holowanie aut to jedna ze standardowych usług, proponowana przez zakład POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI. Bezpieczny i pewny przewóz samochodów odbywa się w licznych okolicznościach, o ile jedynie posiadacz konkretnego pojazdu będzie potrzebować wsparcia, kiedy auto będzie miało awarię albo gdy dojdzie do stłuczki komunikacyjnej.

Oferta w każdej sytuacji przystosowana jest do oczekiwań zleceniodawcy, a także w danej sytuacji. Asortyment, jakim operują pracownicy pomoc drogowa 24h Lublin może sprawdzić się w dowolnych okolicznościach. Umożliwione jest także korzystanie z odbywającego się bezgotówkowo odholowania pojazdu naruszonego, podczas gdy to przewóz tego typu finansowany jest przez pakiet ubezpieczeniowy odpowiedzialności cywilnej sprawcy kolizji. Eksperci z POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI poinformują kierowcę o tym, jakie prawa mu przysługują, jak i zajmą się w imieniu zleceniodawcę rozmowami z firmą ubezpieczeniową.

W efekcie etap likwidacji szkody przebiega bez stresu. Poszkodowany szybko zyska właściwą pomoc, a pojazd będzie przewożony, na przykład na miejsce postojowe dla aut po wypadkach lub do wybranego warsztatu. W każdym momencie kierowcy, którzy będą znajdować się w skomplikowanej sytuacji na drodze mogą bezzwłocznie doinformować się, co dzieje się z ich samochodem oraz na takiej bazie planować dalsze posunięcia. Jeżeli wyjdzie na jaw, iż umożliwione jest kierowanie pojazdem, to nie muszą przejmować się przejazdem do warsztatu samochodowego.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić