Wskazanie na lokalizacje udostępnionych myjni bezdotykowych od Redconst

Profesjonalne doposażenie myjni bezdotykowych przez przedsiębiorstwo Redconst pokazuje, iż marka ta jest rzetelna a także zrealizuje swoje usługi kompleksowo. Urządzenia uzupełniające zwiększą cenę koszyka zakupowego klientów myjnia, co dla zarządcy na tyle unowocześnionej myjni jest jeszcze bardziej opłacalne. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest sprzętem na cały rok, uodpornionym na wpływ warunków atmosferycznych.

Czernidło do opon pozwoli odnowić ich wygląd. Zastosowany w nim środek gwarantuje wysoki blask, a także zapewnia ochronę przed wodą i kurzem. Można też zamówić oprysk do felg, w opcji jedno – lub dwustanowiskowej. Przykładowym z dodatkowych sprzętów jest również suszarka samoobsługowa, umożliwiająca szybsze oraz dokładne zdmuchnięcie wody ze wszystkich części samochodowych. Jest ona otwarta od frontu a także zrobiona ze stali nierdzewnej. Do bardzo użytecznych wlicza się dystrybutor płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Nowoczesne urządzenie ma filtr dozowanego produktu. Dopełnieniem wyposażenia jest również aplikator zapachu, pozwalający na sprawniejsze dostarczenie wybranego z trzech zapachów do wnętrza. Zamawiane są także urządzenia czyszczące dywaniki a także urządzenie combo, mające w jednej konstrukcji parę rozwiązań. Kompletny katalog dostępny jest na stronie internetowej. Mało tego, płyta oraz wiata będą zbudowane indywidualnie pod kątem ilości programów myjących a także stanowisk.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić