Dlaczego kurtyny z PCV to lepsze rozwiązanie niż klasyczne drzwi

W różnych halach magazynowych czy produkcyjnych, lecz również i wielu budynkach firmowych stosowane są często rozmaite drzwi czy bramy. Montowane są one zarówno między poszczególnymi pomieszczeniami, ale także i na zewnątrz. Jeżeli z takich miejsc korzystać się będzie jedynie raz na jakiś czas, to wtedy mogą być one spokojnie zamykane. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja, kiedy będą przez nie często przechodzić pracownicy albo jeździć jakieś firmowe pojazdy, na przykład wózki widłowe.

W takich przypadkach każdorazowe otwieranie będzie nie tylko mocno niewygodne, lecz również i kosztowne pod względem czasu. Ale nie w każdym przypadku da się zostawić drzwi całkiem otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Między miejscami po obu stronach pojawić się bowiem mogą różnice w temperaturach, jak też zapylenie, kurz czy trudne atmosferyczne warunki. W takich sytuacjach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, jakie z powodzeniem się stosuje od wielu lat w dużej ilości firm.

Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Dzięki temu, że paski folii są różnej grubości i po zawieszeniu zachodzą na siebie, to w skuteczny sposób oddzielają pomieszczenia. Lecz równocześnie naprawdę prosto da się przez nie przejść czy przejechać, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnych kształtów. całkowita szerokość takich pasków może wynosić między kilka a kilkanaście centymetrów, a dostępne są one zarówno przezroczyste, najbardziej obecnie popularne, jak również w wielu różnych kolorach.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić