Co zawiera wózek reanimacyjny? Jaki rodzaj wózka wybrać?

Masz w planach w najbliższym zakup wózka reanimacyjnego? Nie wiesz jeszcze jaki model wózka reanimacyjnego wybrać? Zastanawiasz się jakie wyposażenie dodatkowe jest konieczne przy zakupie wózka reanimacyjnego? Możemy ci zaproponować naszą pomoc. Firma euro-medical posiada w swojej szerokiej ofercie cenowej sprzętu medycznego i aparatury medycznej wiele typów wózków do reanimacji. Jeśli chciałbyś poznać cenę wózków reanimacyjnych z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Handlowcy opracują dla ciebie wycenę wózka do reanimacji w podstawowej konfiguracji z wyposażeniem standardowym. Jeżeli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia opcjonalnego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie standardowe wózka reanimacyjnego.

Większość wózków do reanimacji oferowanych do placówek medycznych składa się z dwóchelementów. Pierwszy z wymienionych to szafka wózka. W tej sferze klient może określić ilość szuflad jaką oczekuje. Większość pracujących wózków reanimacyjnych na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności starcza do przechowywania elementów potrzebnych podczas reanimacji. Standardowe wózki do reanimacji oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków mają na wyposażeniu: wieszak do kroplówek – bardzo często z możliwością regulacji wysokości, obrotowąpółkę na defibrylator, płytę do reanimacji inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki do reanimacji zawierają również kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Ponadto z boku lub od frontu wózka znajduje się wysuwana półka.Zdarza się, że wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie standardowe wózka do reanimacji powinno zawierać także blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wyposażenia wózka osób niepowołanych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz lub inne rozwiązania przykładowozamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz pełną ofertę wózków reanimacyjnych: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne

Przedsiębiorstwo Euro-Medical z Żywca posiada szeroką ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie znajduje się sprzęt na każdy oddział. Firma może zając się całkowitym wyposażeniem sal szpitalnych ale i całych placówek medycznych. Decyzja zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To on decyduje o wyborze odpowiednich produktów z oferty cenowej Euro-medical. Nawiązując współpracę z nowymi klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Po wysłuchaniu klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe docelowego produktu aby jeszcze bardziej spełniał potrzebę klienta. Kolejny etap to sporządzenie oferty. Po wysłaniu oferty mailowej lub przetargowej czekamy reakcje zwrotną klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić