Badania oczu przeprowadzane przez doświadczonych optometrystów

Badanie wzroku przeprowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów w salonie Best Vision jest zawsze robione bardzo dokładnie. Dyplomowany optyk bydgoszcz wykonuje dużo szczegółowych testów wzroku, co pozwoli bezbłędnie wskazać na wartość szkieł korekcyjnych pod względem ostrości widzenia a także wygody stosowania. W efekcie zostaje wypisana recepta z konkretną mocą korekcji.

Z wyprzedzeniem ma miejsce też wywiad medyczny, żeby tok badań został nastawiony na choroby oraz wymagania pacjenta. Każda z konsultacji obejmuje: początkowe badanie komputerowe, pomiar ciśnienia śródgałkowego metodą bezdotykową, ostrość widzenia dla każdego z oczu, najlepszą korekcję przy wykorzystaniu dobranych testów optometrycznych, sprawdzenie funkcjonowania wzroku w nowej korekcji, badanie w biomikroskopie, przesiewowe badanie dna oka, przesiewowe badanie plamki żółtej pod względem zwyrodnienia AMD, a także rekomendacje po zbadaniu i rady odnoszące się do tego, w jaki sposób prawidłowo dbać o wzrok.

Optometrysta, który dostrzega symptomy schorzenia kieruje chorego na konsultację okulistyczną. Pacjenci mogą także wybrać się na wizytę do Best Vision w celu dobrania oraz aplikowania korekcyjnych soczewek kontaktowych. Dotyczy to modeli sferycznych a także dla pacjentów zmagających się z astygmatyzmem. Oferta zawiera soczewki wyłącznie od sprawdzonych producentów. Jeżeli tylko nie ma przeciwwskazań do noszenia soczewek, ekspert zajmuje się dobraniem właściwych.

W takim miejscu doświadczony okulista dobierze okulary do konkretnego klienta. Wszystkie oprawki i soczewki okularowe pochodzą od najlepszych producentów na rynku i spełniają oczekiwania klientów. Warto przyjrzeć się witrynie salonu, żeby mieć okazję regularnie sprawdzić, jakie wyroby są objęte promocją. Jeżeli ktokolwiek nie był zadowolony z tego, co było mu zaoferowane w innych salonach, to w Best Vision może poczuć się doskonale. Dla chorych znaczące jest to, że badanie oczu zrealizowane jest w krótkim czasie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić